Ubytovanie

Chata Slaná Voda ponúka ubytovanie pre turistov, rodiny s deťmi, skupiny, teambuldingové akcie, lyžiarské zájazdy, školy v prírode a letné tábory.

Celková kapacita ubytovania na Chate Slaná Voda je 180 lôžok

Základná cena ubytovania je od 12 do 20€    (výslednú sumu je pri väčších skupinách ľudí, resp. dlhších pobytoch po dohode s majiteľom možné upraviť )

Taktiež ponúkame možnosť doobjednať si aj ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou.

Pri ďaľších informáciach ohľadom ubytovania, ohľadom rezervácie ubytovania alebo overenia dostupnosti voľných termínov kontaktujte: slanavoda@slanavoda.sk

Naše ubytovanie sa rozdeľuje na

  1. Turistická ubytovňa – Haciendy
  2. Zrub – Nová ubytovňa
  3. Chatky 1,2,3 a 4
  4. Penzión + Apartmán
  5. Hlavná Chat

 

Turistická ubytovňa – Haciendy:

4 x 2-lôžková izba s vlastným sociálnym zariadením

1 x 3-lôžková izba s vlastným sociálnym  zariadením

Nová ubytovňa – ZRUB 

Zrub tvoria novozariadené, útulné dvojlôžkové izby, ktorých súčasťou je pohodlé kreslo alebo gauč každá so svojím vlastným socialnym zariadením. V každej izbe je možnosť prístelok.  Zrub má celkovú možnú kapacitu 45 miest. Zrub je taktiež ubytovanie vhodné pre jednotlivcov alebo pre skupiny ľudí – najčastejšie obsadzovaný pre skupiny deti na lyžiarských zájazdoch, školských táboroch alebo školách v prírode či rodinných stretnutiach. Každá izba má svoje vlastné socialne zariadenie a kúpelňu. Súčasťou zrubu spoločenská miestnosť vhodná aj na spoločenské akcie alebo večerné programy pre skupiny ľudí s kapacitou cca 30 ľudí.

Chatky:

Chatky 1, 2, 3 –

Chatky sú vhodné pre rodiny, resp. skupiny turistov. Kapacita chatiek je 14-15 lôžok. Rozloženie je 5 x 2-3 lôžková izba, 2x sociálne zariadenie (WC, sprcha), kuchynka, spoločenská miestnosť.

Chatka 4 – Kapacita Chatky je 8 lôžok. Rozloženie izieb je 2 x 3 -lôžková izba, 1x 2 – lôžková izba. Súčasťou Chatky 4 je sociálne zariadenie (WC a sprcha).

Penzión:

Penzión – s celkovou kapacitou 52 miest. Penzión je ubytovanie vhodné pre jednotlivcov alebo pre skupiny ľudí – najčastejšie obsadzovaný pre skupiny deti na lyžiarských zájazdoch, školských táboroch alebo školách v prírode či rodinných stretnutiach. Penzión tvoria dvoj, troj a päť lôžkové izby. Každá izba má svoje vlastné socialne zariadenie a kúpelňu. Súčasťou penziónu je kuchynka so základným zariadením a veľká spoločenská miestnosť s TV, vhodná aj na spoločenské akcie alebo večerné programy pre skupiny ľudí s kapacitou cca 80 ľudí.

V penzióne sa nachádza aj apartmán tvorený 1 x 3 – lôžková izba, 2 x 2 – lôžková izba, veľkou výhodou je vlastná kuchynka, obývacia miestnosť a samostatné socialne zariadenie.

Hlavná Chata:

20 lôžok v dvojlôžkových izbách v retro štýle so spoločným sociálnym zariadením