Ubytovanie

Príjemné ubytovanie poskytujú dvojlôžkové, trojlôžkové izby, chatky a apartmán, všetko s možnosťami prístelok. Celková kapacita Chaty je 180 lôžok. Ďalej ponúkame výhodné balíky služieb, v ktorých je zahrnuté ubytovanie s raňajkami alebo ubytovanie s polpenziou. Domáce zvieratá majú vstup do penziónu po dohode s ubytovateľom. Všetky izby ponúkajú jedinečný výhľad na Babiu horu.

Základná cena ubytovania je od 9 do 12€  (výslednú sumu je pri väčších skupinách ľudí, resp. dlhších pobytoch po dohode s majiteľom možné upraviť )

Naše ubytovanie sa rozdeľuje na :

  1. Hlavná Chata
  2. Turistická ubytovňa
  3. Chatky
  4. Penzión + Apartmán
  5. Nová ubytovňa

Hlavná Chata:

20 lôžok v dvojlôžkových izbách v retro štýle so spoločným sociálnym zariadením

Turistická ubytovňa:

4x 2-lôžková izba s vlastným sociálnym zariadením

1x 3-lôžková izba s vlastným sociálnym  zariadením

Chatky:

Chatky 1,2,3 – Chatky sú vhodné pre rodiny, resp. skupiny turistov. Kapacita chatiek je 14-15 lôžok. Rozloženie je 5x 2-3 lôžková izba, 2x sociálne zariadenie (WC, sprcha), kuchynka, spoločenská miestnosť.

Chatka 4 – Kapacita Chatky je 8 lôžok. Rozloženie izieb je 2 x 3 -lôžková izba, 1x 2 – lôžková izba.

Penzión:

Penzión – s celkovou kapacitou 52 miest. V penzióne sú dvoj, troj a päť lôžkové izby. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a TV. Súčasťou penziónu je kuchynka so zariadením a veľká spoločenská miestnosť s TV, vhodná aj na spoločenské akcie s kapacitou 80 ľudí.
V penzióne sa nachádza aj apartmán: 1x 3 – lôžková izba, 1x 2 – lôžková izba, 1x 1 – lôžková izba, kuchynka, spoločenská miestnosť,  kúpeľňa.

Nová ubytovňa 

Nová ubytovňa – s celkovou kapacitou 40 miest. V ubytovni sú manželské postele s jednou prístelkou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. V. Súčasťou penziónu je kuchynka so zariadením a veľká spoločenská miestnosť s TV, vhodná aj na spoločenské akcie s kapacitou 30 ľudí.